Bahar Candan ve Seçil Erzan’ın koğuşları ayrıldı… Erzan tek bir şey talep etti


Ucuz otomobil vaadiyle onlarca kişiyi dolandıran çeteye üye olmaktan tutuklanan Nihal-Bahar Candan ile eski futbolcuları dolandırma iddiasıyla tutuklanan bankacı Seçil Erzan, Silivri’deki Marmara Cezaevi’nde 9. koğuşta birlikte kalıyordu.

Seçil Erzan ile aynı koğuşta kalan Bahar Candan cezaevinde sinir krizi geçirdi ve şüpheli bankacıyla aralarında tartışma çıktı.

Anlaşmazlıklar sonrası tarafların avukatları harekete geçti. CNNTÜRK’ün haberine göre, Bahar Candan erken uyuduğu ancak Seçil Erzan’ın geç saatlere kadar çalıştığı için ikili ilk olarak ışık meselesinde bir anlaşmazlık yaşadı. Daha sonrasında da Bahar Candan’ın sürekli televizyon izlemek istemesi nedeniyle de Erzan ile aralarında tartışma yaşandığı belirtildi.

Bu olayların ardından Seçil Erzan’ın avukatları tarafından koğuşun değiştirilmesi için dilekçe yazıldı. Yapılan koğuş değişikliği başvurusunun kabul edilmesi ardından Seçil Erzan yeni koğuşa alındı. Erzan’ın koğuşunda televizyon ve buzdolabı istemediği sadece kitap istediği ortaya çıktı.

Erzan’ın avukatları ayrıca cezaevi hapsinin ev hapsine dönmesi içinde bir dilekçe sundular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x